Nastoletni Czarodziej

Biblioteka zaprasza uczniów klas V-VIII do udziału w międzyszkolnym konkursie czytelniczym Nastoletni Czarodziej. Warunkiem uczestnictwa jest znajomość dwóch pierwszych tomów cyklu powieściowego Joanne Rowling o przygodach Harry’ego Pottera (Harry Potter i Kamień Filozoficzny, Harry Potter i Komnata Tajemnic).

Eliminacje szkolne odbędą się 9 listopada (godzina do ustalenia). Uczniowie przystępują do nich indywidualnie. W drodze eliminacji zostanie wyłonionych dwóch reprezentantów szkoły, którzy jako zespół wezmą udział w międzyszkolnym finale. Finał konkursu będzie miał miejsce 22 listopada 2022 roku w naszej bibliotece. Dokładne informacje znajdziecie w załączonym regulaminie.

Chętnych proszę o zgłaszanie się do biblioteki. Termin zgłoszenia upływa 31 października 2022.

Wszystkich fanów Harry’ego zapraszam do rywalizacji!