Magiczna zakładka do książki

Szanowni Państwo!

Dział Komunikacji Społecznej Pałacu Młodzieży w Katowicach zaprasza dzieci w wieku przedszkolnym oraz wczesnoszkolnym (klasy I-III) do wzięcia udziału w konkursie:

„NA NAJBARDZIEJ MAGICZNĄ ZAKŁADKĘ DO KSIĄŻKI”
(inspirowaną literaturą dziecięcą:
bajeczką, baśnią , legendą, opowiadaniem dla dzieci).

Konkurs trwa do 21 listopada 2022 roku. Każde dziecko, biorące udział w konkursie, może przesłać tylko jedną pracę. Zakładka może być wykonana techniką dowolną (malarstwo, kolaż, rysunek, techniki mieszane). Może mieć dowolny kształt oraz może być wykonana z różnego rodzaju materiałów bezpiecznych dla książki.
Prace można przynosić do biblioteki do 20 listopada 2022, skąd zostaną przesłane do Pałacu Młodzieży w Katowicach, lub samemu wysłać na adres:

PAŁAC MŁODZIEŻY IM. PROF. ALEKSANDRA KAMIŃSKIEGO
UL. MIKOŁOWSKA 26
40-066 KATOWICE
z dopiskiem: Biblioteka – zakładka

Do pracy należy dołączyć

• wypełnione przez rodzica lub opiekuna prawnego oświadczenie, stanowiące załącznik nr 1 do regulaminu konkursu;
  • formularz zgłoszeniowy do konkursu (załącznik nr 2)

Reglamin konkiursu oraz załączniki można pobrać poniżej:

Reglamin konkiursu