Konkurs na LOGO biblioteki zakończony

Zakończył się konkurs na logo biblioteki. Jury w składzie pani Karolina Szłapka (nauczyciel plastyki), pan Jarosław Krawczyk (nauczyciel techniki) oraz Ewa Biskup (bibliotekarz) postanowiło przyznać dwa równorzędne pierwsze miejsca (za wybór znaku graficznego kojarzącego się wyraźnie z naszą biblioteką i ogólny projekt graficzny).

Ponieważ jednak logo może być tylko jedno, proponuję GŁOSOWANIE!

GŁOSUJEMY na FACEBOOKOWYM PROFILU BIBLIOTEKI!

Prace zostały nieco zmodyfikowane, tak by wszystkie elementy były w miarę dobrze widoczne. Pierwszy projekt to centralnie umieszczony miś z książką w łapkach, drugi – to tak samo usytuowany Koszałek Opałek. Obie postacie są obecne w naszej bibliotece. Miś Genek to biblioteczna maskotka, Koszałek Opałek patronował wydawanej przed laty gazetce bibliotecznej, później pierwszej stronie internetowej biblioteki, jest dziś widoczny również na naszym facebooku, a jego statuetka (specjalnie dla nas  wykonana) od lat pory stoi na bibliotecznym regale.

Poniżej zdjęcia jednego i drugiego logo. Proszę lajkować. Ilość polubień pod każdym zdjęciem zadecyduje o tym, które z nich znajdzie się w naszym katalogu elektronicznym. Głosowanie trwa do niedzieli 18 grudnia. Zapraszamy do niego całą szkolną społeczność: uczniów, nauczycieli oraz pozostałych pracowników szkoły. Odbywa się na  fanpage’u biblioteki.

Wyniki konkursu  oraz zwycięzców i autorów pozostałych wyróżnionych prac przedstawimy Wam po zakończeniu głosowania. Nagrody zostaną wręczone podczas szkolnych jasełek.

A oto zwycięskie projekty: