Wyniki konkursu „Życzenia dla…”

Dziś prezentuję wam wyniki konkursu Życzenia dla Genia. Nasz miś – o czym już wiecie – otrzymał od was mnóstwo pięknych urodzinowych życzeń. I jak tu teraz wybrać te najładniejsze?. Jurorzy: p. Janina Wilczek (emerytowany bibliotekarz), p. Celestyna Kozak (bibliotekarz w SP 11 w Tarnowskich Górach) oraz p. Justyna Kozłowska stanęli przed niezwykle trudnym zadaniem. Biorąc pod uwagę wasze pomysły, rozwiązania techniczne, wybór materiałów, kolorystykę prac oraz stopień samodzielności i estetykę ich wykonania,  po długim namyśle zdecydowali się na przyznanie nagród z podziałem na trzy kategorie wiekowe:

  • I – klasy pierwsze
  • II – klasy drugie
  • III – klasy trzecie w połączeniu z czwartymi.

w kategorii klas pierwszych

I miejsce

Kacper Humenny klasa Ib
(za ciekawy pomysł, w pełni samodzielne wykonanie,
delikatną, stonowaną kolorystykę oraz ogólną estetykę pracy)

II miejsce

Oliwia Bogacka klasa Ia
Kacper Sioła klas Ia
Piotr Działach klasa Ia

III miejsce

Karol Węgrzyn klasa Ia
Miłosz Michalski klasa Ia

Wyróżnienia

Eliza Gałkiewicz (Ia ) i Alicja WIdera (Ia )

w kategorii klas drugich

I miejsce

Pola Kowalska klasa IIb
Zosia Czaja klasa IIb
(za ciekawy pomysł, w pełni samodzielne wykonanie,
ładną i dopasowaną w obrębie całości kolorystykę oraz ogólną estetykę pracy )

Filip Marczak klasa IIb
Artur Gucwa klasa IIb
Kacper Bendkowski klasa IIb
(za ciekawe rozwiązanie techniczne, wykorzystanie różnych materiałów
samodzielne wykonanie i ogólną estetykę pracy)

II miejsce

Zuzia Gala IIb
Jakub Ibrom IIc
Patryk Gałęziok klasa IIa

III miejsce

Natalia Adamczyk klasa IIb
Paulina Potoczna klasa IIb
Marta Olszok klasa IIb
Mateusz Krupa klasa IIc
Michał Frej klasa IIb

Wyróżnienia

Emilia Posmyk (IIb ), Kaja Pączek (IIb), Dagmara Trajmak (IIb )
Zuzanna Wadelska (IIc), , Lilianna Nowak (IIb ),
Aleksander Cieślik (IIb ), Franciszek Kierszniok (IIb ), Franciszek Jantos (IIb ),
Jakub Galwas (IIb ), Jakub Gomułka (IIc ), Kuba Janeczek (IIb )

 

w kategorii klas trzecich i czwartych

I miejsce

  Miłosz Chudziak klasa IVb
Martyna Kamińska klasa IIIa
Filip Foltyński klasa IIIc
(za ciekawy pomysł i rozwiązanie techniczne, samodzielne wykonanie,

dopasowaną w obrębie całości kolorystykę oraz ogólną estetykę pracy)

II miejsce

Szymon Szołtysik IIIb

III miejsce

Paweł Tobor klasa IIIb

Wyróżnienia

Marta Budzińska (IIIa ), Nina Jastal (IIIc ), Emilia Szołtysik (IIIa ),
Aleksandra Dziembała (IIIa ), Paulina Krupa (IIIc ), Wiktoria Lech (IVc ),
Błażej Jasiak (IIIc ),  Malwina Kapkowska  (IIIc)

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

Wszystkie prace można obejrzeć w naszej galerii

Nagrody zostaną wręczone po feriach (o ile wrócimy do szkoły, w przypadku przedłużenia okresu zamknięcia placówek oświatowych będą do odebrania w bibliotece w godzinach jej pracy)