Pączkujemy dla Afryki

Po raz kolejny chcielibyśmy włączyć się w akcję Wyślij pączka do Afryki. Ze względu na pandemię i wynikające z niej  ograniczenia w tym roku nie możemy w szkole zorganizować pączkowego kiermaszu, ale możemy kupić e-pączka.

I tu zwracamy się z apelem do rodziców,
nauczycieli oraz wszystkich pracowników szkoły!

Jak Państwo pamiętacie, Fundacja Kapucyni i Misje prowadzi akcję charytatywną, która ma na celu pozyskanie środków na projekty realizowane w Republice Środkowoafrykańskiej i Czadzie. Datki  przeznaczone są na dożywianie głodnych dzieci, ich edukację oraz wsparcie tamtejszych wspólnot.

Za pomocą elektronicznego systemu eCard, korzystając z karty płatniczej i e-Przelewów,
możemy złożyć darowiznę.

(dane do przelewu znajdują się na tej stronie)
Uwaga! W tytule przelewu powinna znaleźć się nazwa szkoły oraz klasa darczyńcy.

Na tej samej stronie, rozwijając województwo śląskie, znajdziecie Państwo naszą szkołę jako zarejestrowanego uczestnika akcji.

Wszystkie zebrane pieniądze trafią na konto Fundacji Kapucyni i Misje, która jest autorem misyjnych projektów. Każdą wpłaconą darowiznę można odliczyć od dochodu przed opodatkowaniem.

Słyniecie Państwo z wielkoduszności, dlatego wierzymy w powodzenie naszego przedsięwzięcia. Działamy przecież na rzecz głodujących dzieci.
Pomagając bezinteresownie sprawiamy, że świat, w którym żyjemy, staje się bardziej ludzki, przyjazny. Nie jest bezdusznym miejscem, gdzie rządzi tylko pieniądz. Nawet najmniejsza pomoc jest cegiełką, która buduje lepszy świat.

Zapraszamy wszystkich do udziału w tegorocznym PĄCZKOWANIU

biblioteka szkolna i klasa VIII z wychowawcą

Niech tradycji stanie się zadość!
Pączkujemy na przekór pandemii!