Laureaci „Życzeń dla Genia”

Wczoraj w bibliotece odbyło się wręczenie nagród laureatom konkursu „Życzenia dla Genia”. Ponieważ wszystkie kartki urodzinowe były bardzo ładne i każdy uczestnik włożył w swoje życzenia sporo pracy oraz odrobinę serca dla naszego pluszowego rezydenta, stąd nagrody otrzymali wszyscy uczestnicy konkursu. Mam nadzieję, że się popdobały.

Przypomnijmy, miś Genio już od dziesięciu lat towarzyszy nam w spotkaniach czytelniczych i wszystkich bibliotecznych wydarzeniach.

Zapraszam do udziału w kolejnych konkursowych zmaganiach, które już niedługo. A okazja, by je ogłosić jest nawet podwójna, jako że przed nami Światowy Dzień Poezji (przypadający 21 marca) oraz Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci (obchodzony 2 kwietnia, w  dniu urodzin Hansa Christiana Andersena ).

LAUREACI z KLAS PIERWSZYCH

LAUREACI z KLAS DRUGICH