Uwaga, nowy konkurs!

Mimo zniesienia pewnych ograniczeń, nadal pozostajemy w domach. Pochwalcie się zatem, z kim lub z czym spędzacie ten trudny czas. Kto lub co sprawia, że łatwiej wam oswoić obecną niezrozumiałą rzeczywistość, odczuwać radość, bawić się i śmiać.

Zapraszamy was do konkursu fotograficznego pod hasłem

Z przyjacielem jest weselej

Przyślijcie nam zdjęcia z przyjaciółmi z okresu kwarantanny. Może to być fotka z rodzeństwem, rodzicami… Zdjęcie z psem, kotem czy co tam jeszcze macie w domowej menażerii. Mile widziane również selfie z ciekawą  książką lub w trakcie ulubionych zajęć… Każdy uczestnik może przysłać dowolną ilość zdjęć. Startujemy od dzisiaj. Czekamy na wasze fotki. Będziemy je prezentować w bibliotecznej galerii. Uczestnicy konkursu mogą liczyć na razie na pozytywne uwagi. Nagrody dla autorów najciekawszych fotografii po powrocie do szkoły. Zdjęcia wysyłajcie na adres:

kontakt@bibliotekasp2.pl

Przypominamy także o trwających nadal dwóch konkursach: ze znajomości baśni Andersena, który postanowiłyśmy przedłużyć o kolejne dwa tygodnie. Tym, którzy do tej pory wzięli w nim udział i na pewno czekają na wyniki, spieszymy donieść, że spisaliście się na medal. Nie przypuszczaliśmy, że tak dobrze znacie utwory duńskiego bajkopisarza. Wszyscy możecie być z siebie dumni. Odpowiedzi i nazwiska laureatów podamy 30 kwietnia.

Drugi trwający konkurs to świąteczno-wiosenny konkurs (fotograficzno-plastyczny ) na najładniejszą zajęczą, a teraz również niezajęczą maskę. Na stronie konkursu znajdziecie jeszcze kilka innych wzorów masek zwierzęcych, które można wykorzystać jako wzór. Tutaj też jeden uczestnik może wykonać więcej prac (ograniczmy je jednak do ilości zwierzaków, czyli maksymalnie 6).