Konkurs świąteczno-wiosenny

Zapraszamy was dzisiaj do udziału w świątecznym konkursie na najładniejszą zajęczą maskę. Poniżej zamieszczamy kilka szablonów masek, które możecie pobrać i wydrukować (możecie też skorzystać z innych szablonów albo stworzyć własny). Taki szablon należy w dowolny sposób ozdobić. Co możecie zrobić? Włożyć na głowę zajączka kapelusz lub ozdobić ją kokardą, kwiatami… Możecie założyć zającowi kolczyki, wykleić całą maskę dowolnym materiałem… Liczymy na waszą pomysłowość i kreatywność.

Kiedy maska będzie już gotowa, zróbcie sobie w niej zdjęcie i prześlijcie je na adres biblioteki:

kontakt@bibliotekasp2.pl

Na stronie biblioteki utworzyliśmy GALERIĘ KONKURSOWĄ, w której będziemy publikować wasze zajęcze selfie. Dla przykładu publikujemy zdjęcie takiej maski, którą dzieci wykonały kilka lat temu podczas wiosenno-świątecznych zajęć w bibliotece.

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy!

Czekamy na wasze zdjęcia do 15 maja.

Przypominamy też, że wciąż trwa konkurs czytelniczy z baśni Andersena, ogłoszony tutaj. Nadal czekamy na wasze odpowiedzi.