Nasze konkursowe galerie

Czy zaglądacie do naszej bibliotecznej konkursowej galerii? Pojawiły się tam pierwsze zdjęcia z czasu kwarantanny. Okazuje się, że spędzacie ją bardzo aktywnie, ale zachowując wszelkie zasady bezpieczeństwa. Prezentujecie nam swoich pupili i ulubione zajęcia… Zapraszamy do oglądania. A czy ktoś spędza czas z książką, choćby po aktywności fizycznej? Nie ukrywamy, że jako bibliotekarze czekamy również niecierpliwie na takie fotki.

Tutaj możecie obejrzeć królicze maski, bardzo ciekawie i estetycznie wykonane. Szkoda tylko, że tak niewielu wzięło udział w naszym konkursie. Przypominamy, że on nadal trwa, a w  poświęconym mu wpisie pojawiły się szablony również innych zwierząt. Może ktoś jeszcze nas zaskoczy?

Wczoraj pisaliśmy o Światowym Dniu Pingwina. Kto czytał, może pokusić się o rozwiązanie krótkiego testu: