Zabawa w skojarzenia

Długo wyczekiwane rozdanie nagród w konkursie Zabawa w skojarzenia wreszcie za nami.

Przypomnijmy: należało skojarzyć nazwiska autorów, fragmenty tekstów oraz postacie literackie z tytułami książek oraz dopasować rekwizyty do bohaterów.

Spośród 38 uczestników kupony konkursowe prawidłowo wypełniło 16 uczniów. Najlepszy wynik osiągnęła uczennica klasy VI Alicja Ogierman. Miejsce drugie w kategorii klas starszych zajął Szymon Mikina – również szóstoklasista. W kategorii klas młodszych najlepiej spisali się pierwszoklasiści: Kinga Galwas i Mateusz Bilewicz oraz Emilia Kotalczyk z klasy IIa.

Ponadto wyróżnienia otrzymali: Agnieszka Cziba (klasa VI), Wiktoria Nowak (IVb), Michał Nowak (IVb), Bartek Karwacki,(IVb), Julia Adamczyk (IVa), Zuzanna Horzela (IIb), Natalia Gierczyk (IIb), Vivienne Chmiel (IIb), Hanna Staniczek (IIc), Natalia Jastrzębska (IId), Magda Szatkowska (IId).

Skrzynka z kuponami konkursowymi została otwarta komisyjnie podczas przedświątecznej lekcji etyki w obecności uczennic klasy IIIb – Igi Strutyńskiej i Nadii Gajek. Liczenie głosów odbyło się pod kontrolą bibliotekarza. W razie wątpliwości kupony są do wglądu w bibliotece.