Przidom do nos po niyszporach – gala

Znamy już laureatów tegorocznego parafialnego łosprawianio. Wśród nich mamy naszego reprezentanta. Uczeń klasy siódmej Szymon Mikina monologiem o szkolnej przerwie zajął jedno z dwóch równorzędnych pierwszych miejsc .

Cieszymy się z wygranej, a Szymonowi gratulujemy sukcesu, tym bardziej, że poziom występów w opinii jurorów był bardzo wysoki. I choć nie wszyscy mogli zdobyć laury, bo to przecież konkurs, podczas niedzielnej gali w Centrum Kultury „Karolinka” każdy z uczestników za swój wkład w pielęgnowanie „ślonski godki” został doceniony i nagrodzony. Na scenie wystąpili najlepsi, zaś wszyscy jak zwykle świetnie się bawili. Dowcipna konferansjerka p. Marysi Osadnik oraz p. Aleksandry Kotulskiej tudzież występy Małego Śląska dopełniły reszty. Wszystkim uczestnikom jeszcze raz gratulujemy, a organizatorom dziękujemy za kolejną wspaniałą imprezę kulturalną.